Naam: Barbara Lagendijk
Vak: Gastdocent MC Kanker in de praktijk

Mobiel: 06 14314263
E-mail: info@massageinverbinding.nl
Website: http://www.massageinverbinding.nl

Naam: Bea Sengers
Vak: Integratie en Voorzitter Examencommissie

Tel: 020-4183055
E-mail: bea_sengers@hotmail.com

Naam: Corine Huffels
Vak: Coördinator secretariaat

E-mail: info@holos.nl

Naam: Corinne de Graaf
Vak: Therapeutische vorming en visie, Integratiedocent en lid van de examencommissie

Mobiel: 06-10 69 49 10
E-mail: info@deluwtemassage.nl
Website: http://www.deluwtemassage.nl

Naam: Corrie van der Bruggen
Vak: Voetreflexologie

E-mail: corrievdbruggen@gmail.com
Website: http://www.fontaine-massage.nl

Naam: Dirk Broekstra
Vak: Praktijkvoering en MBK Algemeen (MBK module 3)

E-mail: holos@broekstra.nl
Website: http://www.hands-on-massage.nl

Naam: Dorien Tijhuis
Vak: Supervisie

Mobiel: 06-48482245
E-mail: dorien.tijhuis@gmail.com
Website: http://cgw-rotterdam.nl/praktijk-dorien-tijhuis/

Naam: Ellen Rolvink
Vak: Directeur, eigenaar

E-mail: info@holos.nl

Naam: Ellen van der Helm
Vak: Anatomie en Fysiologie

Tel: 06-44466103
E-mail: korenroos@vanderhelm.net

Naam: Eran Ehrlich
Vak: Anatomie en Fysiologie

E-mail: mbk@ztphn.nl

Naam: Esther Wijs
Vak: Focussen

Tel: 0113-232585
E-mail: essenza2009@live.nl
Website: http://www.essenzaleefstijl.nl

Naam: Godfried Kleinsmann
Vak: Pulsing

Tel: 0320-413162
E-mail: godfried.k@upcmail.nl
Website: http://www.holistic-pulsing.nl

Naam: Heleen Baas
Vak: Haptische oefeningen en Chakramassage

Tel: 06-18511149
E-mail: heleenbaas@ziggo.nl
Website: http://www.heleenbaas.nl

Naam: Hilda Wartena
Vak: Energetische massage

Mobiel: 06 - 12654678
E-mail: info@raak-arnhem.nl
Website: http://www.raak-arnhem.nl

Naam: Ilaria Caputo
Vak: Ondernemerschap

E-mail: ilaria@createacademy.nl

Naam: Ilona Ruggenberg
Vak: Klassieke massage

Tel: 070-3872813
Mobiel: -
E-mail: i.ruggenberg@gmail.com

Naam: Ilse Kroonberg
Vak: Bindweefsel massage en stagebegeleider

Mobiel: 06 12 44 68 30
E-mail: info@massagepraktijkhaarlem.nl

Naam: Jolanda Willemse
Vak: Klassieke massage

Tel: 026-3554328
E-mail: jolandawillemse@hotmail.nl

Naam: Josine Hesselbach
Vak: gastdocent MC Cranio Sacraal Therapie

Tel: 06-18706018
E-mail: info@heelsaam.nl
Website: www.heelsaam.nl

Naam: Julien Patterson
Vak: Docent Praktijkvoering

Mobiel: 06-18476243
E-mail: info@dansage.nl
Website: www.dansage.nl

Naam: Kim Weiler
Vak: Coördinator secretariaat

E-mail: info@holos.nl

Naam: Madeleine Verhoeven
Vak: Studiebegeleider

Mobiel: 06-25577624
E-mail: info@tesoro.nu
Website: http://tesoro.nu

Naam: Marga Revermann
Vak: Supervisie

Tel: 045-5727341
E-mail: mail@perspektief.info

Naam: Margriet Veeneman
Vak: Docent Persoonlijke Ontwikkeling & Visie

Mobiel: 06-12152083
E-mail: margrietveeneman@gmail.com
Website: www.parelpraktijk.nl

Naam: Marian Bos
Vak: Persoonlijke ontwikkeling en visie

Tel: 030-2436843
E-mail: bos.marian@kpnmail.nl

Naam: Marjolein van den Bosch
Vak: Officemanager Holos

Tel: Nederland
E-mail: marjolein@holos.nl

Naam: Nicolette Flos
Vak: Voedingsleer

Tel: 06-22501482
E-mail: info@massagepraktijkboxtel.nl

Naam: Nienja Brouwer
Vak: Basiskennis Meridianen

Tel: 06-15493766
E-mail: info@nienjabrouwer.nl
Website: www.nienjabrouwer.nl

Naam: René Melker
Vak: Bindweefselmassage

E-mail: lmpmelker@casema.nl
Website: http://www.haptotherapie-massagetherapie.nl

Naam: Sandra Vreeken
Vak: Gastdocent MC Kanker in de 'praktijk'

Mobiel: 06 27422067
E-mail: sandra@mpsv.nl
Website: www.mpsv.nl

Naam: Tom Oosthuizen
Vak: Holistische Geneeskunde

Tel: 0299-403473
E-mail: tomoost@cs.com
Website: http://www.tomoosthuizen.nl

Naam: Willem van der Plas
Vak: Assistent opleiding Focusing

Tel: 0113-232585
E-mail: whvanderplas@live.nl
Website: http://www.praktijkessenza.nl

Naam: Wilma Spaay
Vak: Docent Shantala babymassage en Lichaamsgericht werken met kinderen

Mobiel: 06-23233091
E-mail: wilma@erzijn.net
Website: www.erzijn.net